sobota, 19 marca 2011

Zdjęcia Poznań Bicycle Chic w reklamie


Właśnie niedawno firma Blowfish, produkująca obuwie, zwróciła się do mnie z prośbą o wykorzystanie moich zdjęć w reklamie na swoim blogu.Wybrano najbardziej podobające się zdjęcia z mojego bloga i po zatwierdzeniu opublikowano na Blowfish.Te zdjęcia właśnie oglądacie w tym poście, a występują gościnnie na stronie:

http://www.blog.blowfishshoes.pl/inspiracje-blowfish/moda-na-rower


która reklamuje piękne i seksowne damskie buciki. Polecam. Naprawdę zgrabniutkie.

6 komentarze:

Poznan Nowych Doznan pisze...

WOW! Super!
Gratulacje!

Anonimowy pisze...

z jednej strony super, bo idea pedałowania nie tylko w dresach może dotrze do kogoś dzięki tej stronie, ale wykorzystywanie zdjęć dziewczyn do reklamy jakiegoś produktu wydaje mi się być wątpliwe etycznie. no chyba, że wszystkie zostały o to zapytane i wyraziły zgodę. wtedy wszystko gra.

Anonimowy pisze...

Właściwie to bardziej reklama Poznań Bicycle Chic i idei jazdy na rowerze nie tylko w dresie niż butów. Wiadomo, że blog Blowfish - jako firmowy blog marki butów - sam w sobie jest tych butów reklamą. A poszczególne wpisy o czymś innym reklamują właśnie to, czemu są poświęcone, w tym przypadku - Poznań Bicycle Chic :)
Na Facebooku też znajduje się reklama Poznań Bicycle Chic: http://www.facebook.com/BlowfishButy/posts/143303602403799 :)

Poznań Bicycle Chic pisze...

To nie była sprawa komercyjna i zgodziłem się na publikację darmowo "ku chwale cycle chic" i rozwoju bloga.
Zresztą to wcale nie jest typowa reklama, tylko wykorzystanie fotograficznego cytatu z mojego bloga, co w końcu stało się reklamą bloga.

Poznań Bicycle Chic pisze...

Dzięki, Dominiko

południk 98.6 pisze...

Fajna sprawa:) Mam nadzieję, że niektórzy niedługo przestaną się dziwić dziewczynom w zwiewnych sukienkach na rowerach:)

Kontakt: poznanbicyclechic@gmail.com

Jeżeli z jakichś powodów nie życzysz sobie, aby Twoje zdjęcie było na blogu, napisz do mnie, a usunę.

Poznań Bicycle Chic's Fan Box

Obserwatorzy